Джерки

Сушене м'ясо
А ви знаєте, що кілограм м’яса може важити 240 грамів?! Ага, якщо те м’ясо – ДЖЕРКИ! 🙂 Хто не знає, то це дуже калорійна і надзвичайно легенька перекуска. Жменька сушеного м’яска в далекій дорозі чи у мандрах стане повноцінним обідом за калорійною міркою. Такий собі натуральний фаст-фуд.
В'ялене м'ясоГотують його наші друзі з Волині. Пан Андрій розповідає, що рецепт і історію джерок підглянув за океаном. Індійці південноамериканського племені Кечуа висушували на сонці тоненько нарізані шматки впольованого м’яса. Навіть не солили його, бо ж солі тоді ще не знали. Нехитрий спосіб приготування і поживність джерок згодом зацінили моряки з Іспанії, що прибули на континент. У довгих морських подорожах – то було саме те, що треба. Так рецепт простої перекуски дістався й до Європи. Нині джерки, може, й не стали м’ясним делікатесом, але так і залишились чудовою поживною закускою. Вони офіційно стали частиною раціону британських військових і вже понад 20 років з ними в космос літають астронавти NASA. Українські чоловіки, можливо, й не ходять в далекі походи, не скачуть на конях по кілька місяців поспіль, щоб визволяти принцес, не відкривають нові континенти, але ходять у гори, їздять на риболовлю, подорожують і навідуються у спортзали, тому жменя джерок у кишені для швидкої перекуски буде доречною. Хоча до пива воно теж смакуватиме неабияк. 🙂
Секрет смачних джерок, які пропонує “Шкварка”, криється в очищених від жиру шматках свинини, злегка притрушених прянощами. Нарізані впоперек волокон, аби легше було жувати. Кілька днів біля печі – без додаткового осушення і все!
П.С.: Мудрі люди порахували, що у 30 грамах джерок є 120 калорій. На фото їх – 250 грамів. От і рахуйте! 🙂

Як придбати 
Ціни на усі смаколики