Обліпиха, щоб не пчихав

Обліпиха з цукром Шкварка
Аби до списку подарунків і яскравих дрібниць не довелось вписувати ліки і десятки носових хустинок, радимо вже зараз потурбуватися про свій імунітет і здоров’ячко загалом.
Як це робимо ми? Куштуємо обліпиху! Мама кума Тараса пофасувала у слоїчки вітаміни Е, А, С, фолієву кислоту, вітаміни групи В, натрій, магній, кальцій, залізо і – ого-го скільки всіляких вітамінів та мікроелементів. Щоправда, сама вона не знала, що саме це фасує у слоїчки, коли клала туди  просту, перетерту з цукром обліпиху.jv4ejmu
Всього одна ложка тої ароматної ягоди може заспокоїти горло, коли воно турбує, чи просто стане хорошим протизастудним засобом. А для вагітних обліпиха – це взагалі знахідка. Бо усім їм приписують вживати фолієву кислоту, необхідну для нормального розвитку маляти, а у ягодах обліпихи її вміст дуже високий — 0,4 мг, підказують компетентні джерела. До того ж, ліків від застуди жінкам у такий трепетний період пити не можна. А тут – цілий слоїчок натурального засобу! Говорити про користь запашних ягідок можна довго, але краще один раз спробувати.
З побажаннями смачного та хорошого здоров’я, Ваша Шкварка 🙂

Як придбати 
Ціни на усі смаколи