Капуста зі зеленицями

Шкварка
«То проста страва, – розказує кум Юрко. – Скільки себе пам’ятаю, мама носила пізньої осені до підвалу банки з капустою і зеленицями. Взимку ті слоїчки діставали як до буденної вечері, так і до святкового столу. Закуску можна розігрівати, а можна й холодною їсти».
Те, що страва ця не просто смачна, а й цікава второпала дружина кума Юрка, коли спробувала гриби-зелениці у чистому вигляді, ледь підмариновані. Хрумкенькі, не схожі на жоден досі знайомий гриб.
Зелениці, зеленушки або ж зеленавки люблять рости на піщаних ґрунтах у соснових лісах. Сам кум Юрко грибар «на четвірочку», а от його батько в тому ділі – мастак. Мама розповідає, що найбільше зелениць збирають в листопаді, коли вже перші морози носа пощипують. Збирати їх неважко – зелені пузатики на піщаних горбочках розкидаються цілими сім’ями, а от мити їх – ціла морока. Сирота Ракель знайде свого тата, Розіта викине її з другого поверху, бо не хоче ділити спадок з новоявленою сестрою, Хуан Карлос закохається у забинтовану, дивом врятовану дівчину, а мама Таня щойно міняє другу воду, в якій миє зелениці. А ще так разів 7-8. Ага! Кілька годин ретельно пальцями перебирають і перемацують, а потім, коли вже грибочки, здається, чисті «на всі сто», жменю їх кидають на пательню і смажать з цибулькою. І не доведи Боже, попадеться десь піщинка – процедуру миття ще на годину-другу подовжують.
Зелениці з капусткою – страва пісна. Це на замітку тим, хто поки утримується від ковбасок чи думає, що поставити на стіл у Святвечір.

Як придбати 
Ціни на усі смаколики