Томатні крутики лагідні

В'ялені помідори

То є трохи лагідніша версія пікантних “Томатних крутиків” від нашого друга і партнера, пана Олександра з проекту “Lubany”.
Для приготування цієї закуски Олександр використовує тільки найстигліші та найкращі червоні помідори. І щоб з часом одна з найсмачніших візитівок літа опинилася в делікатній баночці і стала “Томатними крутиками”, на кухні потрібно чаклувати майже цілу добу. Спочатку помідори потрібно зварити, потім помолоти, добре зав’ялити і, найголовніше, скрутити у невеличкі трубочки. І це ми ще навіть не вдавалися до детального технологічного процесу, який ще з десяток пунктів налічує…Закуска з помідорів
Хоча, як зізнався нам у розмові сам розробник цієї смакоти, приготувати “Крутики”, було куди легше, аніж придумати для них назву. Але тут на допомогу прийшла любляча дружина і саме так закручені гострі помідори в баночці стали “Томатними крутиками”.
Смакувати крутики радимо в поєднанні з іншими стравами. Наприклад, додавати їх до супів чи борщів. Унікальність смаку після такого кроку Вам гарантована. Або ж можна наробити багато маленьких канапе з нашим оновленим “Укірукуком”, а зверху прикрасити їх томатними крутиками. Запевняємо, ця закуска для Ваших гостей стане справжнім відкриттям. Одним словом, баночка “Томатних крутиків” на Вашій кухні в будь-якому випадку стане в пригоді.

Як придбати 
Ціни на усі смаколики