Томатні крутики пікантні

В'ялені томати

Той , хто хоча б одного разу куштував наш “Йой-пече-соус”, байдуже який – червоний чи зелений, – або ж “Полум’яний ревінь” знає, що “Шкварка” небайдужа до різноманітних пікантних та гострих штучок :-).
Дізнавшись, що наші куми гострі соуси їдять столовими ложками, наш добрий друг і партнер, пан Олександр з проекту “Lubany”, вирішив зробити хлопцям, а заодно і всім послідовникам гострих відчуттів і почуттів в проекті “Шкварка”, невеличкий презент. Упродовж року чоловік провів низку кулінарних експериментів і тим самим доповнив гострий асортимент нашого смачного проекту своїми пікантними “Томатними крутиками”.
Томатні крутики пікантні ШкваркаДля приготування цієї гостренької штучки Олександр використовує тільки найстигліші та найкращі червоні помідори. І щоб з часом одна з найсмачніших візитівок літа, опинилася в делікатній баночці і стала “Томатними крутиками”, на кухні потрібно чаклувати майже цілу добу. Спочатку помідори потрібно зварити, потім помолоти, добре зав’ялити і, найголовніше, скрутити у невеличкі трубочки. І це ми ще навіть не вдавалися до детального технологічного процесу, який ще з десяток пунктів налічує…
Хоча, як зізнався нам у розмові сам розробник цієї смакоти, приготувати “Крутики”, було куди легше, аніж придумати для них назву. Але тут на допомогу прийшла любляча дружина і саме так закручені гострі помідори в баночці стали “Томатними крутиками”.
Смакувати крутики радимо в поєднанні з іншими стравами. Наприклад, додавати їх до супів чи борщів. Унікальність смаку після такого кроку Вам гарантована. Або ж можна наробити багато маленьких канапе з нашим оновленим “Укірукуком”, а зверху прикрасити їх томатними крутиками. Запевняємо, ця закуска для Ваших гостей стане справжнім відкриттям. Одним словом, баночка “Томатних крутиків” на Вашій кухні в будь-якому випадку стане в пригоді.
P.S. Тим, для кого наші “Томатні крутики” будуть занадто гострими, маємо їхню більш лагідну версію. Теж смакота неймовірна. Повірте на слово 🙂

Як придбати 
Ціни на усі смаколики